Serdecznie zapraszamy do rejestracji i udziału w webinarium. Zapisz się! (https://bit.ly/2RSdQWo)


Akademia Inwestycyjna Xelion to cykl spotkań on-line organizowanych przez Dom Inwestycyjny Xelion, podczas których eksperci rynków finansowych prezentują różne punkty widzenia na rozwój sytuacji rynkowej, wymieniają poglądy dotyczące perspektyw inwestycyjnych, a także odpowiadają na nurtujące Uczestników pytania.

Kolejne spotkanie już w najbliższy czwartek, 24 września 2020 r. o godzinie 12:00!

Zarejestruj się i weź udział:https://bit.ly/2RSdQWo

Giełda amerykańska trzeci tydzień z rzędu zamknęła się na minusie. Oficjalnie można mówić już o pierwszej poważniejszej korekcie podczas obecnej hossy. Na horyzoncie pojawiają się czarne chmury - dane za sierpień w wielu przypadkach sugerowały słabnięcie trwającego od maja odbicia w realnej gospodarce, a wrzesień, zgodnie z wieloma obawami, przyniósł w wielu europejskich krajach przyspieszenie wzrostu zakażeń COVID.

Jak na różne scenariusze rozwoju sytuacji przygotować swój portfel? Jakie poziomy będą oznaczały, że rynki akcji są wyprzedane? Na jakie pozytywne bodźce możemy liczyć w kolejnych tygodniach?

Odpowiedzi pomogą znaleźć Prelegenci podczas Akademii Inwestycyjnej Xelion:
- Kamil Cisowski (Dyrektor Zespołu Analiz i Doradztwa Inwestycyjnego w DI Xelion sp. z o.o.),
- Krzysztof Cesarz (CFA, Dyrektor Inwestycyjny w Esaliens TFI S.A.),
- Marek Staszak (Dyrektor Inwestycyjny ds. Zarządzania Aktywami i Doradztwa Inwestycyjnego w Generali Investments TFI S.A.),
- Dominik Bekkewold (Sales Associate Director - Poland w Fidelity International).

Do usłyszenia!