Serdecznie zapraszamy do rejestracji i udziału w webinarium. Zapisz się! (https://bit.ly/3xpqrDP)


Akademia Inwestycyjna Xelion to cykl spotkań on-line organizowanych przez Dom Inwestycyjny Xelion, podczas których eksperci rynków finansowych prezentują różne punkty widzenia na rozwój sytuacji rynkowej, wymieniają poglądy dotyczące perspektyw inwestycyjnych, a także odpowiadają na nurtujące Uczestników pytania.

Kolejne spotkanie już w najbliższy czwartek, 15 lipca 2021 r. o godzinie 12:00!

Zarejestruj się i weź udział: https://bit.ly/3xpqrDP

We współczesnym świecie finansów mamy do czynienia z rosnącą liczbą czynników oraz zmiennych, które mogą mieć wpływ na wyniki naszych portfeli. Zjawisko to sprawia, że samodzielne podejmowanie trafnych decyzji w gąszczu informacji rynkowych jest o wiele trudniejsze niż kiedyś.

Dlatego też w wakacyjnym wydaniu Akademii Inwestycyjnej Xelion porozmawiamy o różnych strategiach budowania portfela, w tym również o koncepcji portfeli modelowych, stosowanych w ramach usług doradztwa inwestycyjnego. Postaramy się odpowiedzieć na pytanie dla kogo najlepsze są gotowe strategie inwestycyjne oraz w jaki sposób działają one w DI Xelion.

Oprócz tematu przewodniego nie zabraknie również miejsca na tematy rynkowe – swoimi opiniami tradycyjnie podzielą się z nami nasi Goście Specjalni:
- Patryk Pyka – Analityk w Zespole Analiz i Doradztwa Inwestycyjnego w DI Xelion sp. z.o.o.,
- Sebastian Buczek – Prezes Zarządu w Quercus TFI S.A.,
- Grzegorz Prażmo – Zarządzający Funduszami, CFA w TFI Allianz Polska S.A.,
- Michał Witkowski – Zarządzający Funduszami w NN Investment Partners TFI S.A..

Do usłyszenia!