Serdecznie zapraszamy do rejestracji i udziału w webinarium. Zapisz się! (https://bit.ly/2VAZSha)


Akademia Inwestycyjna Xelion to cykl spotkań on-line organizowanych przez Dom Inwestycyjny Xelion, podczas których eksperci rynków finansowych prezentują różne punkty widzenia na rozwój sytuacji rynkowej, wymieniają poglądy dotyczące perspektyw inwestycyjnych, a także odpowiadają na nurtujące Uczestników pytania.

Kolejne spotkanie już w najbliższy czwartek, 12 sierpnia 2021 r. o godzinie 12:00!

Zarejestruj się i weź udział: https://bit.ly/2VAZSha

W lipcu, mimo gwałtownie rosnących liczb nowych przypadków wariantu delta, Wielka Brytania podjęła decyzję o luzowaniu restrykcji dotyczących COVID-19. Jak należy ocenić tę decyzję patrząc na dane dotyczące zachorowań z początku sierpnia? Czy kolejna fala wirusa, która dopiero się rozpoczęła lub niebawem rozpocznie w krajach takich jak Polska czy USA, może być powodem do obaw z perspektywy gospodarki i rynku akcji? Jaki plan gry powinni ułożyć inwestorzy przed jesienią, aby przygotować się na różne scenariusze rozwoju sytuacjiKtóry z nich może być najbardziej bolesny dla portfela? Co jest większym ryzykiem COVID-19 czy zbliżające się zacieśnianie polityki monetarnej przez banki centralne?

Na te i inne pytania będą starali się odpowiedzieć nasi Goście Specjalni podczas najbliższej Akademii Inwestycyjnej Xelion:
Kamil Cisowski, Dyrektor Zespołu Analiz i Doradztwa Inwestycyjnego w DI Xelion sp. z o.o.,
Karol Ciuk, Dyrektor Zespołu Zarządzania Strategiami Globalnymi w Pekao TFI S.A.,
Rafał Kolankiewicz, Sales Executive w Franklin Templeton,
Bogusław Stefaniak, Szef rynku obligacji w Departamencie Zarządzania Aktywami w IPOPEMA TFI S.A..

Do usłyszenia!