Serdecznie zapraszamy do rejestracji i udziału w webinarium. Zapisz się! (https://bit.ly/3uagWYv)


Akademia Inwestycyjna Xelion to cykl spotkań on-line organizowanych przez Dom Inwestycyjny Xelion, podczas których eksperci rynków finansowych prezentują różne punkty widzenia na rozwój sytuacji rynkowej, wymieniają poglądy dotyczące perspektyw inwestycyjnych, a także odpowiadają na nurtujące Uczestników pytania.

Kolejne spotkanie już w najbliższy czwartek, 30 września 2021 r. o godzinie 12:00!

Zarejestruj się i weź udział: (https://bit.ly/3uagWYv)


Inwestorzy na globalnych rynkach akcji stają dzisiaj przed niełatwymi wyborami, szukając sektorów i regionów, które mogą przynosić dalej zyski w otoczeniu wygasających programów fiskalnych i zbliżającego się zacieśnienia monetarnego.

Wyceny wskaźnikowe w USA pozostają niezwykle wysokie, w Chinach podjęta przez władze ofensywa regulacyjna tworzy poważne i długoterminowe ryzyka. W obu największych gospodarkach świata prognozy wzrostu gospodarczego na najbliższe kwartały są rewidowane w dół. Skala letniej fali COVID-u jest w Europie tymczasem mniejsza niż można było oczekiwać, wzrost gospodarczy w strefie euro może w 2021 r. sięgnąć 5%, a wzrost cen jest słabszy niż właściwie gdziekolwiek indziej na świecie.

Czy dla polskich inwestorów to czas, by kupować akcje bliżej domu?

Podczas kolejnej Akademii Inwestycyjnej Xelion porozmawiamy m. in. o perspektywach dla giełd Starego Kontynentu, szansach i ryzykach dla poszczególnych sektorów oraz polityce EBC.

Będą z nami:
- Kamil Cisowski – Dyrektor Zespołu Analiz i Doradztwa Inwestycyjnego w DI Xelion sp. z.o.o.,
- James Ashley – Market Strategist, Head of EMEA Strategic Advisory Solutions w Goldman Sachs Asset Management,
- Dylan Ball – Portfolio Manager, VP Templeton Global Equity Group we Franklin Templeton Investment Management Limited London, United Kingdom,
- Martin Skanberg – Fund Manager w Schroders.

Do usłyszenia!